Aktualności

10-03-2015
W miniony weekend, 7-go marca w Hali Sportowej Ogólnokształcącego Liceum im. Janka Bytnara w Kolbuszowej odbył się kolejny 4 Turniej Futsalu Firm i Instytucji SOTER CUP 2015.

Firma

Od 21-07-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Kontakt

 

  SOTER GROUP

 

  • Odział Kolbuszowa
  • Odział Katowice
  • Odział Krosno
  • Odział Sulęcin

 

 

O nas

 

SOTER EKO Sp. z o.o. powstała w 2012 roku w ramach SOTER GROUP i prowadzi działalność związaną z gospodarką odpadami przemysłowymi.

Spółka prowadzi działalność w oparciu o uzyskane decyzje właściwych organów administracji państwowej  w zakresie zbierania i zagospodarowania odpadów przemysłowych określonych katalogiem odpadów (Dz.U. Nr 112, poz. 1206) oraz zgodnie z Ustawą o odpadach (Dz.U. Nr 62, poz. 628).

 

SOTER EKO Sp. z o.o. z siedzibą w Kolbuszowej ul. Towarowa 4 (Biuro – Rzeszów, ul. Siemieńskiego 14),  posiada niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności polegającej na zbieraniu odpadów przemysłowych zaliczanych lub nie zaliczanych  do grupy odpadów niebezpiecznych.

Oferujemy współpracę w zakresie odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów przemysłowych, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE).

 

 

  Zapraszamy do współpracy

   z SOTER EKO Sp. z o.o.

Copyright © 2010 Soter Sp. z o.o. All rights reserved